Gå til innhold

Twins stavanger


doble<3<3

Anbefalte innlegg

Skrevet

Hei!

Flere som er gravide med tvillinger fra stavangerområdet?

selv bor jeg i stavanger og venter tvillinger i september =)

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Hei! Er fra Sola venter tvillinger i midten av april, eller helst litt før:)

Skrevet

åy, snart altså=)

alt er klart nå?

Skrevet

Alt er klart ja, de kan bare komme. Det er ikke mye kjekt nå i slutten..

Skrevet

Heia. Jeg bor i Sandnes!

Har ikke termin før i oktober...

Skrevet

nei, det kan jeg tenke meg.. masse lykke til da=)

Skrevet

åå, flere som skal vente lenge =)

føler det har gått evigheter siden jeg fikk vite det, men er jo heller evigheter til de kommer ut=)

Skrevet

Hei hei! Sola her også :-) Venter en gutt og en jente 13.april. Kanskje vi ses på sykehuset snart da...:-)

Skrevet

Så gøy:) Jeg har termin 14 april, venter toeggede gutter.. Håpte kanskje det ble fødsel i mars..men det er gjerne å være litt vel optimistisk..får smøre oss med tålmodighet!!

Skrevet

ååå, så heldige dere er nå som de snart kommer =) Masse lykke til begge to.. fortell gjerne hvordan det var etterpå =)

Skrevet

Hei! jeg bor i stavanger og venter to gutter i beg av juli... heldigvis over halvveis nå!!

 

Skrevet

hei dere

 

Jeg venter toeggede jenter 16 mai.

Tror vi går en spennende tid i møte=)

  • 2 uker senere...
Skrevet

Hei!!! Da var jeg ferdig med mitt tvilling svangerskap, ble satt igang 36+5 pga svangerskaps forgiftning. Tvilling 1 ble født under 1 time etter at vannet gikk og jeg hadde begynt å kjenne rier..han var 2604 og 46 cm. Men så var det tvilling 2 da..etter førstemann hadde kommet ut stoppet det hele opp. Lege og jordmødre prøvde å snu ham/ få tak i ham i to timer uten å lykkes, han hadde for mye fostervann og kom ikke ned i fødsels kanalen.Ble satt på drypp uten at det hjalp. Så enden på visa ble keisersnitt på andremann, han var 3070 og 48 cm.

Skrevet

Gratulerer Janne.

Jeg ble mamma på fredag, lite planlagt i uke 33 (vannet gikk, og de ble forløst med keisersnitt) Litt av et sjokk, men alt er fint med begge to. De var begge over 2kg,men de blir liggenes inne en stund for foring=)

Skrevet

Gratulerer til deg og:) Mine ble født 18 og 19 mars, glemte å skrive det. Godt at alt er bra med de to små. Lykke til:)

Skrevet

Gratulerer begge to =)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...