Anonym bruker Skrevet 2. mars 2010 #1 Skrevet 2. mars 2010 Ifølge frisøren er det helt umulig å sette en tiara i pent selv. Nå hadde jeg tenkt å få litt hjelp med håret på den store dagen, men bare av forloverbrudepikene mine... Har bestemt meg for å sminke og ordne hår selv; men vil jo at det skal se bra ut hele dagen. Er det vanskelig å sette i tiaraen pent uten frisørutdannelse.....?
Anonym bruker Skrevet 2. mars 2010 #2 Skrevet 2. mars 2010 Kan ikke snakke av erfaring, men en frisør vil selvfølgelig at du kommer dit å gjør det. Brudefrisering er jo en gullgruve!! Men kan du ikke bare øve deg litt på forhånd da? Så ser du jo om du får det til.
Minimo <3 Skrevet 4. mars 2010 #3 Skrevet 4. mars 2010 Selvfølgelig kan du festend en selv Det er ikke så vanskelig, men bruk riktige fliseklemmer
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå