E_E_K Skrevet 2. mars 2010 #1 Skrevet 2. mars 2010 Jeg trodde morgen urinen hadde mer hcg enn ettermiddagsurinen. Men i dag fikk jeg svakere strek på testen enn det jeg gjorde i går ettermiddag og da testet jeg 2 ganger. Tror dere den vil slå ut hos legen siden det trengs mer hcg i de testene som er hos legen??
MiraculixGRAVID Skrevet 2. mars 2010 #2 Skrevet 2. mars 2010 Hvor lenge er det til IKM da? En strek er jo en strek uannsett, igrunn. Om du er rett over IKM datoen, så vil jo hcg`n øke for hver eneste dag som går! :-) Skal du til legen idag da? Jeg vet ikke om testene hos legen trenger så mye mer hcg enn de hjemmetestene? Uannsett, er vel greit å få dratt t legen uannsett, kanskje ? Slår nok ut der også ser du :-)) Lykke til :-))
E_E_K Skrevet 2. mars 2010 Forfatter #3 Skrevet 2. mars 2010 Hadde IKM i går. Skal til legen i dag ja... Har lest her inne at testene hos legen trenger mer hcg men jeg er ikke sikker. Får bare håpe på det beste ) takk for svar
Maddemor-1 gutt+1 jente:) Skrevet 2. mars 2010 #4 Skrevet 2. mars 2010 legen bruker som regel CB eller QR så det er det samme som vi bruker hjemme. De trenger da 25-50 ml hcg. Hvis du har brukt billigtester så trenger de mindre hcg enn cb eller qr så da er det ikke sikkert du får noe sterkere svar hos legen. gratulerer forresten:)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå