Anonym bruker Skrevet 28. februar 2010 #1 Skrevet 28. februar 2010 Det er vel ikke skadelig å ligge på magen i uke 10??
Anonym bruker Skrevet 28. februar 2010 #2 Skrevet 28. februar 2010 Du merker det når det blir ubehagelig å ligge på magen. Du får det rett og slett ikke til.
Anonym bruker Skrevet 28. februar 2010 #3 Skrevet 28. februar 2010 Nei! Det er ikke skadelig å ligge på magen i det hele tatt, men det blir fryktelig ubehagelig etterhvert, så nyt det mens du kan!
Anonym bruker Skrevet 28. februar 2010 #4 Skrevet 28. februar 2010 Nei, du kan ligge på magen så lenge du vil. Så lenge du ligger godt, er det ikke nor problem. Spiren ligger godt beskyttet lagt inni magen din:)
Anonym bruker Skrevet 28. februar 2010 #5 Skrevet 28. februar 2010 Jeg er i uke 33 og ligger fortsatt på magen. Tenker å fortsette med det til babyen sier ifra at det ikke går lengre
Anonym bruker Skrevet 28. februar 2010 #6 Skrevet 28. februar 2010 Takk for mange svar.. Da skal jeg ligge her å kose meg.. Kjenner at det er ikke likt som før... Men det er ikke vondt....Litt rart kanskje. Hehe. Får håpe jeg kan ligge sånn leeeeenge til!
Anonym bruker Skrevet 28. februar 2010 #7 Skrevet 28. februar 2010 Jeg har 1 uke igjen til termin, klarer ikke lenger ligge på magen. Men ligger ofte på siden med magen ned mot madrassen. Er jo forholdsvis trangt til babyen nå, og han sier godt ifra når det blir for liten plass! Nyt å ligge på magen så lenge du kan!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå