sukie Skrevet 26. februar 2010 #1 Skrevet 26. februar 2010 Fikk positiv test nå. Er det mulig? Clearblue digital. Hva er sjangsen for at det er feil? Mistet i slutten av oktober, så er jo litt skeptisk.
sukie Skrevet 26. februar 2010 Forfatter #2 Skrevet 26. februar 2010 Men har jo hatt negativ test etter det.
♥ perla ♥ Skrevet 26. februar 2010 #3 Skrevet 26. februar 2010 Ta en til test for sikkerhetskyld om du er usikker på om testen kan lyge. Men mest sannsynlig er du da gravid! Hgc nivåene har sunket for lenge siden, det er tross alt 4 måneder siden oktober.. Gratulerer
sukie Skrevet 26. februar 2010 Forfatter #4 Skrevet 26. februar 2010 Tusen takk! Ja, synker vel litt inn for meg at jeg muligens er gravid... Får ta en test til i morgen, bare så bekymret for hvordan det går denne gangen.
Emelina Skrevet 26. februar 2010 #5 Skrevet 26. februar 2010 Gratulerer så mye!!! Du er nok helt sikkert gravid, de digitale slår jo ikke ut like tidlig som vanlige tester, så tror ikke de lyver. Du har noen spennende måneder foran deg nå.
Musemor med tre søte små Skrevet 26. februar 2010 #6 Skrevet 26. februar 2010 Jeg har bare en ting å si, Gratulerer, og XXXXX for at dere ikke mister igjen
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå