Anonym bruker Skrevet 25. februar 2010 #1 Skrevet 25. februar 2010 Skrev nettopp et innlegg om bæresele og fikk tips om en nettside. Fant en Manduca sele som så veldig god ut. Har ingen erfaringer med den eller har hørt noe, så er det noen som har den? Fornøyd/ikke fornøyd?
Anonym bruker Skrevet 25. februar 2010 #2 Skrevet 25. februar 2010 Vi har Manduca, og er veldig fornøyde:) Ungen sitter tett inntil deg hele tiden, og om du fester selene riktig, merker du nesten ikke at du har en unge på magen:) Har bare hørt lovord om den bæreselen her inne, utenom de som har funnet en annen de liker enda bedre da:) Er iallefall MYE bedre, både for deg selv, og barnet, å bruke en Manduca, enn å tre på seg en slik forferdelig BabyBjørn..
Anonym bruker Skrevet 25. februar 2010 #3 Skrevet 25. februar 2010 Takk takk. Og det er ikke noe problem for deres baby at den ikke kan sitte med ansiktet framover? Babyen min er snart 7 mnd..
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå