Gullblomst Skrevet 24. februar 2010 #1 Skrevet 24. februar 2010 Vi har en liten en på 15 mnd som blir storebror til sommeren. Vi har fra før en city cross med babybag og sportsdel. Lillegutt bruker nå sportsdelen til å sove i på dagen. Det jeg tenker er jo at når nestemann kommer så trenger vi strengt tatt bare et understell så har vi vogn til minsten også (med citybagen). Når minsten blir stor nok til sportsdelen regner jeg med at lillegutt er blitt storgutt og ikke lenger har behov for å sove på dagtid i vogn. Så spørsmålet er; Kan man få kjøpt bare understellet til emmaljunga city cross? Noen som vet?
juligutt2010 Skrevet 24. februar 2010 #2 Skrevet 24. februar 2010 Rart om man ikke kan det?? Må vel få bestille den varen man ønsker?
Anonym bruker Skrevet 25. februar 2010 #3 Skrevet 25. februar 2010 Klart det! Babykos bestiller ihvertfall inn kun understell til de som vil ha det..
Anonym bruker Skrevet 25. februar 2010 #4 Skrevet 25. februar 2010 Emmaljunga, i motsetning til veldig mange andre barnevognsprodusenter, har en veldig romslig salgsidee. De mener at du skal få kjøpe akkurat det du vil til vognen. Det er derfor at du for eksempel kan kjøpe en sportsdel i en farge og kalesje i en annen farge. Og om noe går i stykker så kan du kjøpe akkurat det du trenger og ikke "hele" produktet. Jeg er helt sikker på at du får kjøpt bare understellet hos dem.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå