Anonym bruker Skrevet 23. februar 2010 #1 Skrevet 23. februar 2010 Varer det lenge? Kommer ikke mye luft, men han gråter og gråter. Og han gråter nesten aldri.. Søren også, jeg som trodde jeg var så flink med maten, og så spiste jeg spaghetti med posesaus og der var det selvsagt løk..:-(
Anonym bruker Skrevet 23. februar 2010 #2 Skrevet 23. februar 2010 Luftsmerter kan oppstå og forsvinne helt plutselig.. Prv å la baby slappe mest mulig av, varm klut på magen, sukkervann.. Se det positive i det, nå har du den erfaringen
Anonym bruker Skrevet 23. februar 2010 #3 Skrevet 23. februar 2010 jeg glemte meg ut noen ganger jeg også.. men det varer heldigvis ikke i dager!! går jo over snart!
Anonym bruker Skrevet 23. februar 2010 #4 Skrevet 23. februar 2010 Sånn er det bare, vanskelig å unngå hele tiden. Min gråt heller ikke noe de første 14 dagene, men så begynte han med rotetid på kvelden, og gråt (tilsynelatende) uten grunn hver kveld fra 19-23 til han var 5-6 uker. Var lite som hjalp for å stoppe det, men holdt opp når han ble ammet og når han ble stelt. Tror ikke det kom av noe jeg spiste. Det er bare sånt som følger med når en har baby. Det er viktig at du ikke blir stresset av at han skriker, det værer han og blir mer urolig av.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå