Gå til innhold

Hjelp hvordan beholde roen på flyet, flyskrekk og reise med barn..


Anbefalte innlegg

Skrevet

 

 

Skal fly i morgen og føler meg ok nå, men jeg vet at når jeg er på flyplassen blir jeg sykt kvalm, nervøs og gråter før jeg går inn på flyet.. Jeg sliter med ekstremt flyskrekk.. Kan noen hjelpe meg å gi litt råd til hvordan jeg kan beholde roen og få en fin flytur i morgen?

Skal reise med en venninne + barnet mitt..

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Det jeg gjør er å holde blikket på de ansatte. Så lenge de ser avslappede og rolige ut er det liten grunn til å bekymre seg. De vet hva som er normalt. Jeg flyr ofte. har ikke flyskrekk men gjør dette under turbulens.

Skrevet

 

Sist jeg fløy i desember, så ansatte veldig bekymret ut, jeg var livredd, jeg gråt og trodde jeg skulle dø.. Det var ekstremt turbulens og alle var redd, flyvertinnen snakket leenge med flykapteinen og det viset seg at vi måtte fly litt ekstra for strømmen på flyplassen hadde gått ..

 

Det var så ekkelt...

Skrevet

Da tenker du at du synes fly er trygt og greit siden du faktisk sender barnet ditt med, så slapp av:)

 

*Egentlig så vet jeg at det ikke er like enkelt i praksis*

 

*Valium

*Flyskrekkurs

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...