Villemo -- Twins og Storebror! Skrevet 21. februar 2010 #1 Skrevet 21. februar 2010 Syntes det var gaaanske så tøft, men holdt tårene tilbake til vi hadde lukket døra. Men da kom de! Huffa meg... Skal bli godt når ting begynner å normalisere seg etter vi er kommet hjem.. Har nesten dårlig samvittighet, han må bo hos besteforeldrene mens vi er på sykehuset, og når vi kommer hjem har vi med TO babyer og har sikkert ikke halvparten av den tiden vi har hatt til ham til nå.. Helt teit tanke, men disse hormonene råder for fullt... :-(
♥♀-♂-♀-♂-♀-♂♥ Skrevet 21. februar 2010 #2 Skrevet 21. februar 2010 Så spennende Villemo! Fødsel i morgen..heldiggris. Skjønner deg godt ift tankegangen din, men det vil komme til å gå helt fint! Dette klarer dere vet du. Tenk bare så koselig det blir når dere kommer hjem alle sammen. Klart det blir hektisk, men det er utrolig hva man får tid og anledning til. Tenk på hvor priviligert lillegutt er som får to flotte søsken. Og dere vil selvsagt få tid til lillegutt også. Alt handler om planlegging og gode rutiner. Gi det litt tid etter at du er kommet hjem, så skal du se at det går helt strålende. Nå får du ha lykke lykke til i morgen!
lille_vims Skrevet 21. februar 2010 #3 Skrevet 21. februar 2010 Masse lykke til!! Så spennende. I morgen får du møte 2 små mennesker du skal dele resten av livet med! Storebror koser seg nok hos besteforeldrene, men skjønner alle tankene som kommer. Jeg hadde noen tøffe uker når jeg fikk nr 2. Følte jeg ikke strakk helt til med alt, men det gikk seg ganske fort til. Og ser jo hvor fantastisk søskenkjærligheten er. Det er virkelig en gave å gi sine barn søsken! Ha en fantastisk dag i morgen!
Villemo -- Twins og Storebror! Skrevet 21. februar 2010 Forfatter #4 Skrevet 21. februar 2010 Tusen takk for gode ord :-) Er litt spesielt å vite at imorgen skjer det, får litt bedre tid til å tenke enn når det bare plutselig braker løs :-) Men blir helt supert å bli ferdig, og gleder oss masse! Men er nok noen litt nervøse, kalde føtter ute og går også.. :-P hehe.
LivK har født Skrevet 21. februar 2010 #5 Skrevet 21. februar 2010 Hihi, litt sent for kalde føtter nå! Ville bare ønske deg og dere all mulig lykke til i morgen! Håper det går radig og komplikasjonsfritt :-D
GuttemammaTilTo Skrevet 22. februar 2010 #6 Skrevet 22. februar 2010 masse masse lykke til villemo!!! håper fødsel blir som en drøm og at det kommer to spreke og raske babyer ut og hjem til storebror!! han kommer til å være så stolt :-D
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå