Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Har gått på stimulering for å få eggløsning for ca en måned siden med pergo, puregon og ovitirelle. Fikk mensen forrige mandag, altså 13 dager siden.. I dag hadde jeg litt sånn slimaktig utflod, tok en eggløsningstest (billigstripstest). Da kom det en sterk strek og en litt svakere.. Har aldri hatt eggløsning da jeg har pcos. Uten om forrige måned da det ble satt eggløsningstest..

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Hei :-) Jeg tok også sånn billigstripstest. Slik jeg husker det så skal teststreken være like kraftig eller kraftigere enn kontrollstreken. Hvis T.streken er kraftigere vil el skje iløpet av 24-48 timer..

lykke til ;-)

Skrevet

Hmmm, så dumme de testene er.. Tok en til nå, og da var teststreken en tanke svakere enn kontrollstreken.. Jeg har tatt disse testene mange ganger før, og da har det alltid bare kommet en strek.. Vet ikke hva jeg skal tro nå... Hva tenker dere?

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...