Anonym bruker Skrevet 19. februar 2010 #1 Skrevet 19. februar 2010 Etter 3 fødsel så ja jeg er litt større, men ikke så mye. Har heller ikke blitt større og større for hver fødsel, denne forskjellen skjedde etter 1 mann. Hva med dere?
Candy girrrl Skrevet 19. februar 2010 #3 Skrevet 19. februar 2010 Ja. Men så er jeg på landslaget i knipeunnasluntrere.
Anonym bruker Skrevet 19. februar 2010 #4 Skrevet 19. februar 2010 Merker ingen forskjell noen av oss, og jeg har født 4 barn som hver har vært over 4 kg.
Anonym bruker Skrevet 19. februar 2010 #5 Skrevet 19. februar 2010 Nei, men så har jeg drevet med knipeøvelser fra første kom ut også da. Har gjort det nå i snart 8år, så at det hjelper, helt klart.
Anonym bruker Skrevet 19. februar 2010 #6 Skrevet 19. februar 2010 Tja jeg tror da det. Ikke så veldig mye,men det kjennes. Samme som deg HI,ingen forskjell etter nr 2. Jeg hadde meg et ONS her for noen uker siden. Han hadde aldri hatt sex med noen som hadde fått barn før,og hadde forventa seg det store hullet liksom. Heldigvis sa han at han ikke merket noen forskjell,og at jeg var selve betegnelsen på MILF. HEHE,den lever jeg lenge på Så det er da håp fordet
sånn ca Skrevet 19. februar 2010 #7 Skrevet 19. februar 2010 Har bare et barn jeg da, men jeg syns faktisk jeg har blitt strammere( ikke det at jeg har noen bevis på det da^^).. Jeg vet egentlig ikke helt hvorfor, men jeg spurte ei venninne av meg som også har født et barn og hun følte det samme.. Kan jo være at vi har vært mye mere bevisst på knipeøvelser da, før jeg fikk barn var jo det bare noe jeg leste om^^
Anonym bruker Skrevet 19. februar 2010 #8 Skrevet 19. februar 2010 Merker ingen forskjell nei. Bruker mindre tampong enn før, men det har vel mindre med størrelse og mer med mengde blod å gjøre.
Fire småtroll Skrevet 19. februar 2010 #9 Skrevet 19. februar 2010 Har nok blitt litt større, men ikke noe vi merker. Både jeg og mannen er like fornøyd som før Men merker det hvis jeg skal til gynekologen, før jeg fikk barn var det bare så vidt legen fikk inn det minste "nebbet" og jeg syntes det gjorde dødsvondt. Nå bare smetter han inn det i vanlig størrelse uten at jeg merker noe særlig til det..
Anonym bruker Skrevet 19. februar 2010 #10 Skrevet 19. februar 2010 Nei, tror ikke det. Kanskje littegranne, men ikke mye. Har sluntret veldig med knipinga jeg altså...
Anonym bruker Skrevet 19. februar 2010 #11 Skrevet 19. februar 2010 Jeg er blitt bittelitt trangere, JIPPIIIIII. Merker det spesielt når jeg skal ta ut ob`en. Og seff ved sex, deilig ))))))))))))))
Anonym bruker Skrevet 19. februar 2010 #12 Skrevet 19. februar 2010 Jeg vet ikke enda, føler det har begynt godt å trekke seg sammen. Men nå er det kun en mnd siden jeg fødte.. Har kun hatt sex en gang..
Anonym bruker Skrevet 19. februar 2010 #13 Skrevet 19. februar 2010 det _ser_ mer åpent og større ut, men det kjennes likt å ha sex... Ihvertfall for meg, og mannen sier at han synes det kjennes ut som jeg er tilbake til utgangspunktet, men man vet jo aldri om det er sant;-.)
Anonym bruker Skrevet 19. februar 2010 #14 Skrevet 19. februar 2010 Kristin 1974! Det hos gynekologen kan ha med anspenthet å gjøre og ikke størrelse på vagina! Har hatt kjempeproblemer med dette selv, men har blitt mye bedre etter jeg lærte et par avslappningsteknikker hos den nye legen min :-)
Anonym bruker Skrevet 19. februar 2010 #15 Skrevet 19. februar 2010 Nei, ikke merkbart. Har et større problem om at det har skjedd en ommøblering der nede som jeg ikke har bestilt.
Anonym bruker Skrevet 19. februar 2010 #17 Skrevet 19. februar 2010 Jeg har ikke født enda, men håper faktisk at jeg blir litt videre jeg da!!! Hehe sikkert litt rart, men jeg er så trang at jeg blir ekstremt fort sår og det er ubehagelig selv med glidekrem. Håper iallefall ikke jeg blir noe trangere enn det jeg er nå, da er det nesten krise.. Får ikke håpe at jeg revner herifra til månen pga at jeg er så trang heller...
Anonym bruker Skrevet 19. februar 2010 #18 Skrevet 19. februar 2010 Helt ærlig? NEI etter 2 fødsler er jeg like stram og ikke stramere (det siste er mannen min sine ord) Men jeg er fornøyd jeg,kan ikke merke at jeg har født sånn sett, klare også å kneppe godt igjen der nede/strame..så alt er flott.
Anonym bruker Skrevet 19. februar 2010 #20 Skrevet 19. februar 2010 Min samb. ble helt rar første gang vi hadde sex etter fødsel. Etterpå sa han. Vet du at du er trangere nå enn før? Jeg er happy. Det betyr at all knipingen har hatt efekt.
Anonym bruker Skrevet 19. februar 2010 #22 Skrevet 19. februar 2010 Haha, samme her! Har liksom noe (sorry ekle detaljer) røde store klumper på innsiden av "hullet" som ikke har vært der før. Noen flere?
Anonym bruker Skrevet 19. februar 2010 #23 Skrevet 19. februar 2010 jeg har bare født en gang da.. men her er det omvendt, jeg tror det er trangere.. har nesten problemer under samleie:S
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå