Gå til innhold

Simo vogn, kan jeg bruke både duobag på alle understell.. er det samme om det er kombi eller duo?


Anbefalte innlegg

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Jeg skjønner ikke helt spørsmålet...

 

Men forskjellen mellom duo og kombi er vanligvis at på duo-vognen bytter du ut hele overdelen, dvs at du har enten bagen eller sportsdelen på. Mens på kombi-vognen setter du bagen oppi sportsdelen, dvs at sportsdelen alltid står på understellet.

Skrevet

Du bruker samme understellet ja.

 

Men hvis du skal kjøpe noen av delene brukt og har en av delene selv, så har festene endret seg litt de sistene årene. Så sjekk at det er det samme feste.

Skrevet

Ja, det vet jeg.. derfor vil jeg ha duobag. har kjøpt en bruktvogn med kombi sportsdel. derfor så lurer jeg på om jeg kan kjøpe en duobag og klikke på understellet?

 

er det samme låsfunksjon på alle understell, så de passer på både kombi og duo?

 

Skjønner du nå?:):)

Skrevet

Oki, takk for svar! Denne er nok fra 2007. standar understell tror jeg. Tenkte å kjøpe helt ny bag! Noen som vet om det er samme fester?

Skrevet

Litt usikker, men tror kanskje de skiftet feste fra 2010 modellene. Men hør med en forhandler, kan jo være at de har en duo topp fra 2009 igjen.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...