Gå til innhold

Bilsete


Anbefalte innlegg

Skrevet

Skal kjøpe bilsete til trollemor men er litt usikker på hva som får plass i bilen. Noen som har en toyota avensis (ikke nyeste modell) som får plass til Besafe izi combi? og hva har dere hvis dere ikke har dette?

 

Forslag til seter som kan stå begge veier?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Vi har kjøpt Besafe izi combi til vi skal bytte. Er spent på hvor trangt det blir i bilen, men da får vi bare skyve passasjersetet fremover, også får den andre som ikke kjører sitte baki med barnet.

Skrevet

Vi fikk fint plass til Besafe Izi Combi i vår Avensis stv 2005-modell. Merk at den bøylen på bilsetet deformerer stoppen i ryggen på setet permanent (fant vi ut da vi demonterte setet...).

 

Akta Graco Cosmic har vi også hatt i Avensisen, det passet bra. Blir litt dårlig beinplass framme når setet står montert utenfor kanten slik det skal for større barn, men det løste vi med å sette Cosmicen i framsetet (uten airbag). Danseplass for barn og voksne. :o)

 

Multitech passer nokså dårlig i Avensis pga lange selefester.

 

 

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...