Sjarmtroll i magen!! Skrevet 17. februar 2010 #1 Skrevet 17. februar 2010 Den siste uka har jeg hatt en del hjertebank. Er dette normalt? Noen flere som også har det? Kommer helt plutselig og varer ikke så lenge. Jeg er nå i uke 23.
2høstjenter og 1sommergutt Skrevet 17. februar 2010 #2 Skrevet 17. februar 2010 Jeg er også i uke 23 og har hjertebank av og til, sannsynligvis fordi jeg har ganske lavt blodtrykk. Tror det er ganske vanlig med hjertebank, men hvis du er bekymret burde du høre med jordmor eller lege :-)
memather Skrevet 22. februar 2010 #3 Skrevet 22. februar 2010 Jeg får også sånn plutselig hjertebank, særlig når jeg blir varm (ikke pga aktivitet, men pga varme i rommet). Det er veldig ubehagelig, kan liksom kjennes ut som hele overkroppen dirrer.. Men har spurt, og det er visst helt vanlig..
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå