Anonym bruker Skrevet 16. februar 2010 #1 Skrevet 16. februar 2010 -Har dere tenkt over: -at hos tannlegen brukes det utstyr i din munn som har vært i munnen (og tennene!) på tusenvis av andre pasienter? -At hos gynekologen brukse det utstyr til å jekke ut hullet, som har vært i tusen andre hull? -At på en restaurant spiser du med bestikk som tusenvis av andre munner har slikket, spyttet og smattet på? og sånn går lista, lang som en bendelorm! Mensbegeret er i det minste kun ditt eget. Og bare du har brukt det. Mye mer hygienisk for miljøet, og man slipper å kaste tonnevis med blodige bind og tamponger i søpla hver måned.
Anonym bruker Skrevet 16. februar 2010 #2 Skrevet 16. februar 2010 Det falt deg ikke inn å skrive dette i tråden med likelydende overskrift?
Anonym bruker Skrevet 16. februar 2010 #3 Skrevet 16. februar 2010 Nei, vet du, det falt meg ikke inn i det hele tatt. Jeg vil ha full oppmerksomhet. Takk for at du dyttet.
Anonym bruker Skrevet 16. februar 2010 #4 Skrevet 16. februar 2010 Nå var det vel også det med skylling i vasken og koking i gryter som ble trukket frem som uhygienisk.
Anonym bruker Skrevet 16. februar 2010 #5 Skrevet 16. februar 2010 Bruker du klorin, er det problemet ute av verden.
Anonym bruker Skrevet 16. februar 2010 #6 Skrevet 16. februar 2010 Man kan spraye med klorinspray. Da blir det minimalt med forurensning.
Anonym bruker Skrevet 16. februar 2010 #7 Skrevet 16. februar 2010 Det har blitt presisert gang på gang at hun som startet tråden bruker sprit, men ingen ser ut til å ville svare på det, bare tjater i vei om koking. Er da ikke uhygienisk om man skvetter litt klorin i vasken. Og det er ikke snakk om å tømme blodet der, det havner i do. Er bare snakk om å skylle.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå