Gå til innhold

veldig treg mage!


Anbefalte innlegg

Skrevet

tips til hva jeg kan gjøre med treg mage til 2åringen min?? hun plages skikkelig...har ikke hatt avføring på 3 dager og i dag kom det bare noen små kjempe harde kuler..!

Fortsetter under...

Skrevet

dytter litt på denne jeg:) i håp om noen tips før det blir natta:)

Skrevet

Druer....svisker....

 

Prøv med termometer og olje i stumpen neste gang hun kjenner at hun må bæsje...kan hende du får lirket det løs.

 

På apoteket får du kjøpt laktulose, som skal tas morgen og kveld.

I verste fall må du bruke microlax (siste utvei, men da kommer det ut med en gang).

Skrevet

takk! da blir det druer nå... tenkte meg nå at det kunne være pga penicilinen hun har tatt nå (8 dagers kur) siste dose i kveld så får se om det løsner litt i morgen ellers blir det vel en tur på apoteket da.

Skrevet

Aha....noen blir faktisk trege i magen av penicilin. Neste gang kan du gi henne litt biola, det hjelper til å holde balansen i magen.

Skrevet

Biola drikke, biola yoghurt. Svisker. Kiwi.

Annonse

Skrevet

Ja biola med blåbær får hun alltid på flaske på kvelden og kiwi har hun spist i dag, nå også endel druer. Håper det stabiliserer seg nå da, så vi slipper noe avførende midler.. Biola var også genial å blande flytende ibux i;)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...