Gå til innhold

Hvordan er foreldrene til Felix?


Anbefalte innlegg

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Ser for meg at mange forskjellige foreldre kunne valgt dette, uavhengig av alder, bosted og utdanningsnivå.

 

Tar en råsjans og gjetter middels utdanningsnivå, 30-åra og byboere.

 

For meg er det et kattenavn, hadde en som het Felix Domesticus, han forlot sjelden tomta vår når han var ute.

Skrevet

Unge er det første som faller meg inn:)

Skrevet

Unge Så ung at kun ungdomsskolen er fullført.

Skrevet

min Felix er baby og han fikk navnet sitt fordi vi liker det,vi har forøvrig dyr men ikke navn i den gata hehe...

Vi er ikke i åra.

Skrevet

Wannebe-kule foreldre som kun bruker joggebukse til treningsøkter. Dere har kun ett barn og liker å kle opp ungen i kule klær og de skal helst koste litt. Dere synes det er harry å dra til syden, men drar gjerne på storbyferier. Campingturer med familien er uaktuelt.

Dere vil at gutten deres skal få seg god utdannelse, og sparer opp penger til han slik at det ihvertfall ikke skal stå på penger den dagen han skal ta utdannelse. Dere vil at han skal få seg god jobb, helst som jurist, økonom eller fysioterapeut. I oppdragelsen vektlegger dere at han skal bli et selvstendig individ, at han skal klare seg selv.

???:)

Skrevet

Fantastisk, denne vil jeg følge med på, siden jeg har en sønn som heter Felix:-) Jada, det er både en katt og en kanin som heter Felix, men jeg kjenner da hunder som heter både Kasper og Lisa og jeg.

Skrevet

hvordan er du som forelder da hi? du som sitter på din høye hest og spytter ned? hva heter dine barn? Klaraklok og morenminvetikkebedre derforbljegenmobber?

patetiske menneske.

Skrevet

Eh, jeg tror HI spurte om dette av ren nysgjerrighet siden hun har en sønn som heter Felix;)

Skrevet

Ehm... hallo! Jeg har da ingen høy hest jeg. Ikke spytter jeg heller! Gutten min heter Felix, så jeg lurer på hva folk tenker.

 

Ro ro rolig seiler

Skrevet

Felix er et kattenavn. I landet her jeg bor er det en reklame om en felix, det er en katt i en reklame for kattemat.

 

Så faren må være en sort katt og moren en hvit katt, for den i reklamen er sort og hvit.

Skrevet

Hehe, ikke HI her, men har en sønn som heter Felix. Ikke helt ueffen den der.

Ikke wannebe kuul, vi er dritkjedelige. Skal se på Ullared nå. Ja, ett barn. Ja, skyldig i ungens tøy:-) Drar til syden og storbye. Nei, ville aldri dratt på camping, men ser ikke ned på det. Bare ikke for meg.

Sparer penger, men ingen mening så langt om hva de skal brukes til.

Har selv høy utdannelse, mannen lite. Opptatt av karriere selv, men tror ikke det er hva som gjør mennesket lykkelig. Så her velger han selv, så lenge han er fornøyd.

Selvstendig individ, ja.

Middels til gamle foreldre.

Skrevet

Jeg skal minne sønnen min på at han egentlig er en ketchupflaske, det er jo det de heter i Sverige:-)

Skrevet

Foreldrene til Felix har myk pels, fire føtter, hale og værhår. Felix betyr faktisk katt...

Skrevet

Jeg kjenner et par som har en sønn som heter Felix, han er ikke enebarn, og foreldrene er ikke unge. De er høyt utdannete og har minndiarè. Aldri møtt noen som prater så mye, og prater i munnen på hverandre hele tiden.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...