Anonym bruker Skrevet 14. februar 2010 #1 Skrevet 14. februar 2010 Skal ut med jobben i kveld, men er litt sketisk til Peppes ettersom jeg er gravid, med tanke på Mozzarella ost osv.... Spiser/ ville dere ha spist på Peppes??
Anonym bruker Skrevet 14. februar 2010 #2 Skrevet 14. februar 2010 Ja, det er bare til å spise gjennomstekt mat.
Anonym bruker Skrevet 14. februar 2010 #3 Skrevet 14. februar 2010 Mozzarella er da ikke det verste å innta som gravid. Og på pizza er den jo i tillegg varmebehandla. Spis og kos deg du.
It's all about me Skrevet 14. februar 2010 #4 Skrevet 14. februar 2010 Hva er galt med Mozzarella osten de har på Peppes??? Og kommer det til pizza kan du til og med ha spekeskinke og muggost og det som er. Den er jo varmebehandlet. Men bortsett fra det er Mozzarella bra både varm og kald.
Anonym bruker Skrevet 14. februar 2010 #6 Skrevet 14. februar 2010 Herreguuuud, er det mulig....... Hvordan skal det gå med deg når ungen din sitter i sandkassa og spiser grus??????
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå