Anonym bruker Skrevet 11. februar 2010 #1 Skrevet 11. februar 2010 Han må være den nydeligste i helt landet. Så snill, så kjekk, så morsom, så intelligent, så engasjert. Tror han må være den mest sjarmerende mannen jeg noen gang har møtt på.
Anonym bruker Skrevet 11. februar 2010 #2 Skrevet 11. februar 2010 Klassiker. Han er ikke bedre enn andre. Men du er god til å fantasere. GET OVER IT.
Anonym bruker Skrevet 11. februar 2010 #3 Skrevet 11. februar 2010 Trenger ikke get over it. Jeg er singel, han er også enslig så vidt jeg vet. Det er vel ikke mye som er bedre enn kriblingene man får når en spesiell ser på deg. -Sånn bortsett fra barn da. hi
Anonym bruker Skrevet 11. februar 2010 #4 Skrevet 11. februar 2010 10 andre single damer som føler akkurat det samme som deg. knegg
Anonym bruker Skrevet 11. februar 2010 #5 Skrevet 11. februar 2010 Lærere/forelesere har ikke lov til å innlede forhold til studenter...
Gjest Skrevet 11. februar 2010 #6 Skrevet 11. februar 2010 Ikke? Det skjer hele tiden ... Det er forresten min framtidsplan. Jeg skal bli foreleser og finne meg en ung og sprek mann.
Anonym bruker Skrevet 11. februar 2010 #7 Skrevet 11. februar 2010 Der tar du feil. Han har bare ikke lov å være veileder/sensor på eksamener. Dette er ikke vgs da, der er det kanskje ikke lov.
Anonym bruker Skrevet 11. februar 2010 #8 Skrevet 11. februar 2010 Det kan godt hende, og det er ikke verdens undergang. Noen tenner på skjønnhet, noen på humor og noen på intelligens. Denne mannen har absolutt alt, så jeg hadde godt skjønt det om alle satt der med stjerner i øynene. Det gjør det morsommere å være på forelesninger i alle fall. hi
Anonym bruker Skrevet 11. februar 2010 #9 Skrevet 11. februar 2010 Det er lov å involvere seg med studenter på høyskolenivå, ja. Litt uglesett er det nok, men det er lov så lenge foreleseren kan gi studenten fordeler. (og det kan han ikke slik eksamen er i dag)
Anonym bruker Skrevet 11. februar 2010 #10 Skrevet 11. februar 2010 "Litt uglesett er det nok, men det er lov så lenge foreleseren kan gi studenten fordeler. " Regner med du skal ha et ikke der en plass;-) Og vi har muntlige eksamener, så det er vanskelig å ikke gjenkjenne hverandre. Burde vel egentlig vært i seng, siden det er opp og på forelesning om ikke alt for mange timene.
Anonym bruker Skrevet 11. februar 2010 #11 Skrevet 11. februar 2010 høres vel ut som du er mer betatt enn virkelig forelsket, siden du sier så lett og ledig at "ja, ja, men det gjør det ihvertfall spennende å gå på forelesninger for tiden".... Hvis du var forelsket ville det være en lidelse :-O
Anonym bruker Skrevet 11. februar 2010 #12 Skrevet 11. februar 2010 Been there done that Hadde en flørt gående med en foreleser i et års tid. Han var gift, så jeg holdt meg på matta. Tror nok disse kjekke foreleserne får smurt egoene sine endel. Merket det på både meg selv og andre kvinnelige studenter at vi rødmet som småjenter i puberteten hvis han snakket til oss hehe..
Anonym bruker Skrevet 11. februar 2010 #13 Skrevet 11. februar 2010 Hvorfor er han singel hvis han er så fantastisk? Sikker på han ikke er homo?! Husker jeg var på et helgekurs en gang, og en av foreleserne var bare den flotte fyren, virkelig sånn at alle la merke til ham. Etter forelesningen første dag kom samboeren hans og spiste lunsj med oss. Det var en mann. Nå visste alle det,- unntatt hun som ikke kom før dagen etter. Hun prøvde å råflørte med ham under lunsjen, det var påtakelig og pinlig. Han tok det pent, men vi andre så på hverandre og lo av henne i smug. Så, sånt kan også skje. Men, for all del - lykke til!
Anonym bruker Skrevet 11. februar 2010 #14 Skrevet 11. februar 2010 Jeg kjenner flere studenter som har hatt sex med foreleseren sin...
Anonym bruker Skrevet 11. februar 2010 #15 Skrevet 11. februar 2010 Ja,selvfølgelig er det ikke noe alvorlig forelskelse eller kjærlighet på gang:p Synes bare det er greit å se på noen og faktisk føle at jeg er betatt. Lenge siden sist, så nyter hvert sekund. Han er singel fordi han ble skilt for rundt ett år siden. Tror ikke han er homo, selv om man ikke kan være sikker. Innerst inne vil jeg bare spørre om han vil være med å ta en kaffe eller en øl, men all min sunne fornuft sier jeg skal la være, så greier da å holde meg i skinnet. Forelesere burde være gamle menn på nærmere 80, ikke under 40:p hi
Anonym bruker Skrevet 12. februar 2010 #16 Skrevet 12. februar 2010 Hi, går du på språkfag på UIO? Det gjør jeg og jeg er også håpløst betatt av foreleser, tihi.
Anonym bruker Skrevet 12. februar 2010 #17 Skrevet 12. februar 2010 Heheh, da jeg gikk på Bilndern var det en ex.phil-foreleser som var notorisk.. Av en eller annen grunn syntes jentene at han var kjekk og sjarmerende (halvlangt hår, ølmage- why? beats me!), og en drøss med fnisejenter satt alltid på første rad.. Han hadde nye unge damer i 20-åra i armkroken stadig vekk. ikke noe ukjent fenomen på UiO så vidt jeg har skjønt. Det viser bare en ting: kunnskap er makt. For denne karen var ihvertfall ingen gud rent utseendemessig. Men damer fikk han, gammel og i maktposisjon.. Synes sånt er litt ekkelt jeg. Liker at alt er likeverdig, at jeg er på samme nivå som mannen. Er vel derfor jeg har fått meg en som er nøyaktig like gammel som meg og har samme type jobb....
Gjest Skrevet 12. februar 2010 #18 Skrevet 12. februar 2010 Jupp, det er sikkert slik de rekrutterer forelesere til driiiiit kjedelige Ex.phil, lovnad om lammekjoett.
Anonym bruker Skrevet 12. februar 2010 #19 Skrevet 12. februar 2010 Nei, går ikke på UIO. Denne kjekkasen befinner seg ved universitetet i Tromsø;-) Hi
Anonym bruker Skrevet 12. februar 2010 #20 Skrevet 12. februar 2010 Må innrømme at jeg også var i samme situasjon for 2 år siden, hehe. Drømte om han hver dag. Noen ganger var det vanskelig å konsentrere seg pga han
Anonym bruker Skrevet 12. februar 2010 #21 Skrevet 12. februar 2010 Jeg hadde et forhold til min foreleser/lærer på BI. Går fint an det. Vi startet ikke forholdet før etter ekamen da... Funka ikke i lengden pga stor aldersforskjell.
Anonym bruker Skrevet 12. februar 2010 #22 Skrevet 12. februar 2010 Ja, det var den aldersforskjellen. Jeg er 25, og han er 39, så det er nok et lite sprang. Får vente og se om jeg ikke treffer på han når jeg er ferdig:-) hi
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå