Anonym bruker Skrevet 11. februar 2010 #1 Skrevet 11. februar 2010 Når jeg leser innlegg her inne om hva andre kvinner får orgasme av, lurer jeg på om det er noe galt med meg. Jeg får bare orgasme når klitoris blir stimulert. Og det må skje med bevegelser fram og tilbake (venstre-høyre), alt annet er ikke godt, og gjør meg bare sår og overfølsom. Jeg liker godt følelsen av mannen min inne i meg, men det er ikke i nærheten av å gi meg orgasme, uansett hvilken stilling det er snakk om. Er jeg veldig uvanlig? Går det an å "lære" seg opp til å få orgasmer? Hvordan, i såfall? Jeg kjøpte meg en dildo, med den tanken at jeg skulle eksperiementere litt selv, men den gav meg ingen ting. Får liksom en følelse av at jeg går glipp av veldig mye
Anonym bruker Skrevet 11. februar 2010 #2 Skrevet 11. februar 2010 alle kvinner får orgasme på forskjellige måter. jeg kan få v/klitorisstimulering og ved penetrering - men oftest med klitorisstimulering. Får å få vaginal orgasme er det om å gjøre å finne g-punktet som ligger ca 5 cm inn i skjeden på veggen opp mot magen. Får du treff der så har du god sjangs til å få vaginal orgasme beste stilling for meg å få til dette er ved å ri mannen.
Anonym bruker Skrevet 11. februar 2010 #3 Skrevet 11. februar 2010 Jeg får alltid orgasme ved samleie, men har etter hvert skjønt at det er JEG som ikke er som de fleste damer, ikke du. Det er nemlig bare 30 % av alle kvinner som FÅR orgasme kun ved å ha samleie uten ekstra stimulering. De fleste må stimulere klitoris m fingrene i tillegg. For meg blir det alt for direkte. Jeg tror nok man kan øv e seg opp til det. Leste ihvertfall om ei her inne som ikke hadde fått orgasme v sex før hun begynte å jukke skikkelig med hoftene mens de holdt på. Bare å trene:)
Anonym bruker Skrevet 11. februar 2010 #5 Skrevet 11. februar 2010 Jeg får orgasme av alt mulig.. Penetrering, klitorisstimuli, analsex, suging på munnen, suging og beføling av bryst, slikking på hals... Regner med jeg også er utenom det vanlige, og tror det er et vidt spekter av hva kvinnerfår orgasme av.
Anonym bruker Skrevet 11. februar 2010 #6 Skrevet 11. februar 2010 Jeg tror det er mange som ikke vet hva orgasme er engang. Leste om ei her som spurte hvor mange rykninger som var vanlig under orgasmer og hun fikk flere svar. Det går ikke an å telle rykninene.
Anonym bruker Skrevet 11. februar 2010 #7 Skrevet 11. februar 2010 Jeg vet godt hva orgasme er, men det finnes grader av orgasme.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå