Gå til innhold

Corebar


Anbefalte innlegg

Skrevet

Noen som har prøvd corebar her inne? Jeg har vært på det noen ganger, og digger det! :D Både motiverende og gøy!

 

Er forresten 8+2 :)

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Har trent endel corebar i det siste. Enig med deg. Skikkelig bra trening:-) Kjenner det skikkelig i rygg og armer. Bare å gi gass!

 

Jeg er bare 6 uker ennå.

 

Har du vært gravid å trent som vanlig tidligere?

Skrevet

Er førstegangs :) Så de øvelsene når vi skal ligge rett på magen føles litt "rare", selv om de fleste sier jo at det er helt ufarlig osv. Men allikevel får jeg meg ikke til å legge all belastning på magen min :P Ellers gjør jeg alt som alle andre :)

Skrevet

Dette er jo kjempebra trening ;)

Moro å.... nye ting er jo bestandig moro da ;)

 

Begynte relativt tidlig med denne timen igjen etter forrige fødsel... ;) Veldig motiverende syns jeg å ;)

Skrevet

Bra det er flere som velger denne type trening :) Vår instruktør er en energibunt ut av en annen verden, helt fantastisk flink. Og det har mye å si :)

 

Hvor mange ganger i uken trener dere?

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...