Anonym bruker Skrevet 9. februar 2010 #1 Skrevet 9. februar 2010 Stemmer det at man ikke må betale toll eller moms på barneutstyr bestilt fra utlandet?
First Edition Skrevet 10. februar 2010 #3 Skrevet 10. februar 2010 Moms må du betale på alt du bestiller fra utlandet, 25% av verdien på det du har kjøpt. Usikker på om det er toll på barneutstyr. Gå inn på Toll.no og klikk på Netthandel. Der mener jeg det er en liste hvor du kan se hva det er tollsats på og ikke.
Anonym bruker Skrevet 10. februar 2010 #4 Skrevet 10. februar 2010 Det er ikke toll på barneutstyr. Men moms må du betale
Anonym bruker Skrevet 10. februar 2010 #5 Skrevet 10. februar 2010 Ok, takk for svar! Da lønner deg seg å kjøpe ting som koster mindre enn halvparten av i Norge, selv om det kommer over 200,-
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå