Anonym bruker Skrevet 9. februar 2010 #1 Skrevet 9. februar 2010 Jeg tenkte å opprette en liten blogg om lillemann, men jeg forstår jo ingenting.. Fikk akkurat lagt inn bilde, og det var jo bra, men så sliter jeg med å få skrevet noe, på milepæler, dagbok, eller hvor som helst egentlig... Noen som kjenner dette systemet som kan gi meg noen tips? Jeg er ikke særlig bevandret i bloggverdenen;-) På forhånd tusen takk:-)
Anonym bruker Skrevet 9. februar 2010 #2 Skrevet 9. februar 2010 du logger inn, så blar du ned dit det står mine blogger, nedenfor der står navne åsånt til din lille, helst til høyre der er det en gul blyant og et rødt kryss.. trykk på blyanten:-) så er det bare å skrive ivei..
Anonym bruker Skrevet 9. februar 2010 #3 Skrevet 9. februar 2010 aha, jeg har trykket på navnet og kommet direkte inn på bloggen jeg... Da skal jeg prøve det.. Tusen takk:-)) HI
Anonym bruker Skrevet 9. februar 2010 #4 Skrevet 9. februar 2010 det hjalp litt det:-) men, hvorfor i all verden ligger andres bilder inne på min blogg? jeg får ikke slettet dem heller.. Kanskje for avansert for meg dette her ;-)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå