Anonym bruker Skrevet 8. februar 2010 #1 Skrevet 8. februar 2010 Hvorfor gjør jeg det? Når jeg er ute på gaten og ser en tilfeldig kvinne passere tenker jeg ofte 'hun må jeg klype på' også gjør jeg det. De blir ofte paffe og sure. Om sommeren er det verst når de går i lette klær. En gang var jeg på stranden og så en pen dame i bikini også plutselig, uten å tenke meg om, graver jeg hånden nedi bikinitoppen hennes! Det var så deilig å klype og kna henne men jeg angret etterpå. Det er noe galt med meg er det ikke?
Anonym bruker Skrevet 8. februar 2010 #2 Skrevet 8. februar 2010 Hahahaha, dagens:-) Neida, bare ta det med ro du, det er heeeelt normalt.
utrolig78 Skrevet 8. februar 2010 #4 Skrevet 8. februar 2010 hehehehe, blir ikke mer moro enn man lager sjøl her ;pp
Anonym bruker Skrevet 8. februar 2010 #6 Skrevet 8. februar 2010 Må le ,jeg får lyst til å bare ta balle tak på mannfolk pkutselig kommer tanken.Er det mulig??
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå