Gå til innhold

urinlekkasje


Anbefalte innlegg

Skrevet

Jeg fødte for 3 mnd siden, dette var nr. 2. Har aldri hatt problem med urinlekkasje verken i svangerskap eller etter fødsel, helt frem til nå. For 1 mnd siden merket jeg at jeg får noen små dråper med urin i trusa med gjevne mellomrom i løpet av dagen. det er så lite at trusen blir ikke vår gjennom, men det lukter og er lite kjekkt.

 

Det jeg synes er merkelig er at jeg føler jeg har god kontroll på urinen. har ingen problem med å stope strålen når jeg er på do. Ikke lekker jeg når jeg nyser, hoster osv... Jeg lekker rett å slett av og til helt uten å merke det.

 

Så da er spørsmålet, noen som har opplevd lignende?? Når gikk det over. Jeg vil ikke ha det sånn som dette. Jeg trener musklene for harde live

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...