Blå+Rosa? Skrevet 7. februar 2010 #1 Skrevet 7. februar 2010 Eneste jeg har er mange positive graviditetstester som har blitt bare sterkere og sterkere positive, men føler ingenting på kroppen at jeg er gravid.. Skulle ønske jeg hadde noen symptomer, vil føle meg gravid Hadde litt ømme bryster sist jeg ble gravid, men nå ammer jeg gutten min enda, så sikkert derfor jeg ikke er øm nå. Flere enn meg som er symptomfrie?
pytten Skrevet 7. februar 2010 #2 Skrevet 7. februar 2010 er 6+2 og kjenner ikke stort jeg heller... ikke antydning til kvalme, skulle gjerne vært litt kvalm! Kjenner det strekker litt i magen en gang i blant, that`s it
GRAVIDMedNr2*FØDEKLAR* Skrevet 7. februar 2010 #4 Skrevet 7. februar 2010 er ca 9 uker på vei, har litt kvalme av ig til, men merker nesten ikke at jeg er gravid. tok tidlig ul fikk se en liten bolle med bankende hjerte=) Så vi bør være glade vi ikke er så kvalme og dårlige hele tiden=)
Marthe-Mor-til-2 Skrevet 7. februar 2010 #5 Skrevet 7. februar 2010 Jeg er 8+4 å har ikke vært noe kvalm... eneste symptom jeg hadde var ømme bryster i noen dager=)
Lykkeli & gla ♥ jentene mine ♥ Skrevet 7. februar 2010 #6 Skrevet 7. februar 2010 Jeg hadde heller ikke noen symptomer i uke 5-6, så begynte jo å lure litt tilslutt- men her sitter jeg nå 8 uker på vei, kveldskvalm, med stor oppblåst mage og tydelig gravid=)
Blå+Rosa? Skrevet 7. februar 2010 Forfatter #7 Skrevet 7. februar 2010 Godt å høre at det ikke bare er meg som er symptomfri, hehe Jeg har forresten ganske oppblåst mage, så sliter faktisk med å sjule magen den er ganske flat til vanlig, men nå må jeg holde den inne når jeg er i nærheten av familie å venner, prøver å unngå å ha på stramme topper og sånn ellers så føler jeg liksom ikke noe på kroppen, men håper det blir snart
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå