Gå til innhold

Kroppen min fungerer igjen!! (sex)


Anbefalte innlegg

Skrevet

Jeg har skrevet flere innlegg her før om mangel på sexlyst og problemer i sexlivet. Etter to ganske tette så har kroppen vært helt i ulage og jeg har hatt problemer med å komme i humør, og har jeg hatt lyst på sex så kan du banne på at jeg har vært tørr som en gammel brødskalk okke som..

 

Men nå, når minstemann har blitt ett år, fungerer kroppen min igjen og jeg kan ta initiativet til sex! Jeg har faktisk LYST på sex og ikke bare har det for å gjøre gubben fornøyd. Det er deilig å faktisk være ordentlig kåt og ha sex for min egen skyld, jeg begynte nemlig å lure på om jeg egentlig tente på han eller om jeg skulle ha det sånn resten av livet.

 

Sånn! Måtte bare få ut litt glede, og fortelle dere andre med manglende sexlyst at det kanskje ordner seg selv når hormonene kommer i ordning igjen.

 

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...