*Ønskerossbaby *Gravid* Skrevet 5. februar 2010 #1 Skrevet 5. februar 2010 Vi bor på sørlandet og skal inn til Porsgrunn. Er jo lite vits å kjøre hjemover igjen,når jeg skal(håper jeg da) sett inn noen dager etter uttak. Takk for svar.
b77h Skrevet 5. februar 2010 #2 Skrevet 5. februar 2010 Nei, det mener jeg bestemt en ikke får... Vi bodde på hotell i Haugesund, og jeg tror at vi sjekket det da vi sendte kvitteriner på medisiner og sånt. Men uansett så var det verdt pengene! Så deilig å ha vår egen hule, og liksom stenge resten av verden litt ute. Hadde blitt mye stress om vi skulle kjøre frem og tilbake. Spesielt etter uttak, så trengte jeg bare en hotellseng og fred og ro :-)
Cecilie'82 25pp, IVF feb'10 Skrevet 5. februar 2010 #3 Skrevet 5. februar 2010 Dere får dekket noe av oppholdet... Det er fastsatte satser på dette, og jeg husker ikke helt hvor mye dere får igjen. Men det er dessverre ikke veldig mye... Mener det var rundt 300 kr døgnet. Ta uansett vare på alle kvitteringer for absolutt alle utgifter, og legg kopier av dem sammen med skjemaet du skal sende inn til pasientreise-greiene. Lykke til!!!
Cecilie'82 25pp, IVF feb'10 Skrevet 5. februar 2010 #4 Skrevet 5. februar 2010 Jeg har akkurat snakket med pasientreiser om det samme, og du får tilbake noe. De har fastsatte satser på hvor mye en får igjen pr døgn man overnatter på hotell e.l. tror det er ca 300 kr. Så det er ikke mye man får igjen, men det er da noe. Ta uansett vare på alle kvitteringer, både på medisiner, overnatting, parkeringsavgift osv... Ta kopi, og send det med skjemaet du sender inn til pasientreiser. Lykke til!!!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå