Anonym bruker Skrevet 3. februar 2010 #1 Skrevet 3. februar 2010 Babyen ble født innenfor termin, men var bare 2 kg. Er det noen av dere som har fått små babyer og hvordan har vekstutviklingen vært? Har de tatt igjen kurven? Interessant å høre om andre i samme situasjon.
Anonym bruker Skrevet 3. februar 2010 #2 Skrevet 3. februar 2010 Min datter ble født innenfor termin, og veide 2.1 kg. Hun er nå 8 mnder, og veier 7.5, så tror hun er ganske normal i størrelse. De er veldig fornøyd med utviklingen hennes på helsestasjonen ihvertfall.
Anonym bruker Skrevet 4. februar 2010 #3 Skrevet 4. februar 2010 Nå var min født en mnd for tidlig og veide 2 kg. Har en fin jevn vekst.....sier de på helsestasjonen iallefall...er 5 mnd (egentlig 4) og veier 5.3 kg nå.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå