Gå til innhold

Var på helsestasjonen i dag med eldstejenta..


Anbefalte innlegg

Skrevet

Var på 4-årskontroll i dag, og der var det 6 babyer fra ca 0-6 mnd.. herregud så babysyk jeg ble av å se de skjønne smårollingene! Virker som en hel evighet siden jeg hadde baby selv (yngste blir 2 år nå i mars).

 

Sukk:) Dere må nyte tida dere som har små babyer hjemme, tida går så vannvittig fort!:)

Videoannonse
Annonse
Skrevet
:D Nå gleder jeg meg enda mer til å få lille ut av magen <3
Skrevet

Jeg er helt babygal, får nesten tårer i øynene bare jeg ser en fremmed baby:) Tror vi må få oss en tredjemann om ikke altfor lenge..

Skrevet

Ingen tvil om at babyer er nydelige :) Jeg må likeve si at jeg syns det blir bedre og bedre jo eldre jenta blir. Hun er nå litt over 1 år, og vi kommuniserer mer og mer hver dag. Det er så fantastisk å se barnet utvikle seg!

Skrevet

Min baby er 6 månder og jeg sluker til meg alt som skjer i hverdagen:) . Det er så deilig å ha baby:) Men, utviklingen skjer bare så aaaalllllttt for fort, hjelpe meg. MEN DET ER SÅ GØY OG DEILIG:)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...