Gå til innhold

ang kurs via NAV


Anbefalte innlegg

Skrevet

jeg har en tid vært sykemeldt pga jobbsituasjonen min. nå har jeg fått tilbud av nav om å gå kurs (da jeg spurte om muligheten for støtte til omskolering) men hvordan fungerer dette egentlig?

 

vil jeg da få sykepenger mens jeg går på dette opplegget, eller hva vil jeg få utbetalt i mnd.... har vært sykemeldt i 7mnd nå..

 

NAV dama fortalte også at det var veldig begrensede plasser på disse kursene, så ikke sikkert jeg fikk plass heller.. men kan de da gi støtte til andre kurs? f.eks nettstudier?? innen samme område som det de tilbudte meg..

Jeg så også at disse kursene som gikk via NAV varte i 7mnd, mens jeg på ett nettstudie vil kunne gjøre det raskere ferdig og komme meg raskere ut i jobb igjen.

 

er det noen som har noen erfaringer vedr dette??

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...