Gjest Skrevet 29. januar 2010 #1 Skrevet 29. januar 2010 Når en Deilig Dorris baker, tar hun først en smule kaker - dytter innpå med litt rødvin, blander godt med litt konjakk. Rører egg og sukker sammen, Tar en diger slurk av drammen, For når svigermor skal komme blir det mye uff og akk Og når Dorrisen skal vaske, tar hun først en diger flaske Super godt inn deilig-lukta, salmiakk det er så gøy! Vasker over alle flater Også faktisk litt i taket For når svigermor skal komme er hun både lavt og høyt. Og tilsist så må en strigle, både mann og katt og unger Kjemme sveisen, vaske rumper, børste tenner alle mann! Passe på at skjorta strykes Og at stolene er myke For når svigermor skal komme Trenger Dorris flere dram.
Gjest sug lut Skrevet 29. januar 2010 #2 Skrevet 29. januar 2010 STRÅLENDE Jeg bøyer meg i støvet (som er mangfoldig).
Mor Løvehjerte Skrevet 29. januar 2010 #3 Skrevet 29. januar 2010 Fabelaktig! Hvorfor blir man i så godt humør av å krangle med dere egentlig?? Jeg skal begynne å henge mye mer her enn på de andre foraene hvor det står alenemor i annenhver overskrift!
Gjest sug lut Skrevet 29. januar 2010 #4 Skrevet 29. januar 2010 Vi er smartere. Og har større baller. Begge deler er evolusjonsmessige vesentligheter. Så bli her og formér deg og det skal gå deg godt, kvinne.
Prinsesse Gidderikke! Skrevet 29. januar 2010 #5 Skrevet 29. januar 2010 Veldig bra Dorris:)) Og dette får meg til å tenke at noen ganger er jeg veldig glad for at jeg ikke har ei svigermor. Skål og god helg:)
Gjest Siklerotte Skrevet 29. januar 2010 #7 Skrevet 29. januar 2010 Nå har jeg sunget den høyt to ganger og konkluderer med at jeg liker den ganske godt.
Gjest Skrevet 29. januar 2010 #8 Skrevet 29. januar 2010 :-) Nå er jeg ferdig vasket og baket. Svigermor skal bare komme. Tro om jeg skal gjøre som i nyere realityserier og innføre et underholdningsnummer mellom middag og dessert i morgen...?
Gjest sug lut Skrevet 29. januar 2010 #9 Skrevet 29. januar 2010 Ja, da har du i alle fall repertoaret klart.
Prinsesse Gidderikke! Skrevet 29. januar 2010 #10 Skrevet 29. januar 2010 Kan du ikke bare fremføre den flotte sangen du skrev øverst her da.... Tror jeg virkelig kan bli en høydare:) Thi hi
:::) Frøken Velferdsrett Skrevet 29. januar 2010 #11 Skrevet 29. januar 2010 fantastisk. nesten så jeg fikk lyst på en svigermor så jeg også kan drikke med glade rim på en surialistisk måte
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå