Gå til innhold

NÅR KAN FESTEBLØDNING KOMME?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Hei. Jeg har et spørsmål til dere som måtte vite dette.

Jeg har hatt en ustabil syklus over en lengre periode nå, skulle hatt tanta på tirsdag. Igår formiddag fikk jeg litt blodtilblandet slim på papiret,men ikke kommet noe mere.

Dette har ALDRI skjedd før - når jeg får tanta, fosser det med en gang.

Hadde ubeskyttet sex forrige mandag - kan blødningen igår være en festeblødning????

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Har ikke hatt det denne graviditeten, men første svangskap hadde jeg det når jeg skulle hatt mensen...

Skrevet

Jeg hadde ikke festeblødning ved forrige svangerskap. Men denne gangen kom det en liten festeblødning en uke før mensen skulle kommet. Vet at det også er vanlig med festeblødning litt senere. En graviditetstest vil jo med stor sannsynlighet slå ut nå om du er gravid. Lylkke til!

Skrevet

Tenkte jeg måtte vente iallefall til over helgen med å teste? er jo bare 10 dager siden samleie, og da er det vel i tidligste laget å teste nå?

Skrevet

man kan få positiv test 4 dager før man man skulle fått mens...det fikk jeg:-) men har du hatt ustabil syklus så vet du gjerne ikke når du skal ha mens igjen

Skrevet

Jeg fikk festeblødninger på julaften og er nå 11+1 på vei :)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...