carina86 Skrevet 27. januar 2010 #1 Skrevet 27. januar 2010 hei hei. jeg tok en graviditets test i stad, med merket first signal early detection one stepp(langt navn dette her, hehe). det jeg lurer på da er at jeg har jo selvfølgelig kastet bruksanvisningen.... så jeg lurte på om noen har erfaring med denne... der er to vinduer å hos meg en strek i begge.. Pleace help!!!
LilleBanan blir storebror Skrevet 27. januar 2010 #2 Skrevet 27. januar 2010 Ta et bilde av testen og legg ut så får du nok mange tilbakemeldinger . Men en strek i hvert vindu høres ut som positiv test. Håper det var det du ville ha da
carina86 Skrevet 27. januar 2010 Forfatter #3 Skrevet 27. januar 2010 her er bilde av testen...... http://www.barnimagen.com/content/view/slideshow_user/528795/offset/0 petyr det positiv test?
nurkisimaven Skrevet 27. januar 2010 #4 Skrevet 27. januar 2010 Har prøvd lignende! å da betyr det gravid!! SÅ kanskje Gratulerer!!
carina86 Skrevet 27. januar 2010 Forfatter #5 Skrevet 27. januar 2010 ååå,, jippii.... tusen tusen takk englefjes.... you made my day,! håper dette stemmer, tror jeg må kjøpe noen andre i morgen.. bare for sikker hets skyld
nurkisimaven Skrevet 27. januar 2010 #6 Skrevet 27. januar 2010 Jeg og ei venninne delte en slik en engang:P å hun var gravid og jeg ikke.. Så gratulerer:)!! Men sjekk med morgenurinen du!! GRATTIS ME SPIRE!<3
carina86 Skrevet 30. januar 2010 Forfatter #7 Skrevet 30. januar 2010 hei hei må fortelle..... jeg bestemte meg for å kjøpe ny test torsdagsmorgen siden jeg begynte sent på jobb, kunne jeg jo holde meg å gå ned på apoteket... så våknet kl 7 å måtte såå tisse, men nei har jeg bestemt meg så har jeg bestemt meg..... går ned å er utenfor aapoteket ca kl 07.40... så tusler litt rundt så ser jeg det at apoteket åpner ikke før kl 9..... shitt... jaja får dra på nautilus å trene litt først... så trente der til 08.55. nå er jeg så tissatrengt at jeg ser gult.... begyte å blø nese blod gjorde jeg å. kjøpte 2 forskjellige tester.. løøøøper på do....... å jo da. begge er positive.... så... jeg er vist GRAVID... hehe, skal til legen på onsdag å se hva som skjer nå... hehe
Tøvsjura Skrevet 30. januar 2010 #8 Skrevet 30. januar 2010 Gratulerer :-) Har selv brukt denne type test, min var myeee svakere enn din og jeg var gravid ;-) Nå prøver vi på nr. 3 og håper spiren sitter snart. Lykke til videre! :-)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå