*Lille Persille" Skrevet 18. januar 2010 #1 Skrevet 18. januar 2010 Frøkna i huset har spist så mye på telefonen min at det har irret der hvor laderen skal inn og nå vil den ikke lade. Tenkte kanskje det gikk bedre hvis jeg fikk fjerne irret men hva skal jeg fjerne det med???
ღMadame_mim ღ Skrevet 18. januar 2010 #2 Skrevet 18. januar 2010 Vet om folk som pusser sølvtøyet med ketchup så kanskje det hjelper?? Har aldri hatt det problemet, så har egentlig ikke tenkt over det før :-)
Guttemamma75 Skrevet 18. januar 2010 #3 Skrevet 18. januar 2010 Jeg har akkurat samme problemet så dytter litt på denne!!
FruSkurk&BandittBarna Skrevet 18. januar 2010 #4 Skrevet 18. januar 2010 Når det gjelder ladeinngangen på telefon er det bare å skrape bort belegget med en skarp kniv/saks etc, spiller jo ingen rolle at det blir ripete. Det viktigste er å få metall mot metall slik at strømmen kommer fram. Har gjort det på min sony erikson, fungerer uten problemer etterpå.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå