Ønsker troll 2010 Skrevet 17. januar 2010 #1 Skrevet 17. januar 2010 Vi skal bytte ut Yarisen som ikke egner seg stort til familiebil i noe litt mere praktisk Vi har planer om å bruke mellom 200 000 og 250 000. Er det noen som har noen anbefalinger? På forhånd takk
Meg,Vesla & Antonio:) + spire Skrevet 24. januar 2010 #2 Skrevet 24. januar 2010 vi har toyota avenssis og er fornøyd, det skal være en veldig god bil.. ellers er jo volvo en god bil, vet ikke hva de ligger på brukt men er jo verdt å sjekke ut.. min far har opel vectra, han er veldig fornøyd med den og han kjører veldig mye(hver dag i jobben, både kort og langt)
Gjest Skrevet 26. januar 2010 #3 Skrevet 26. januar 2010 Det kommer an på hvor mange barneseter du vil ha inn i baksetet. Vi venter nummer tre og har funnet ut at tre barneseter er vanskelig å få inn i de fleste stasjonsvogner. En ting er å få setene inn, en annen er at tre barn skal sitte trygt. Blir fort vrient å få tilgang på beltene når det er trangt. Det finnes ikke seter for barn på over 20 kg med egne belter. Vi har bestemt oss for å kjøpe en Touran da det er den minste bilen med tre separate bakseter, i den prisklassen du nevner. Finnes mange fine dyrere biler, men det tar ihvertfall ikke vi oss råd til.
Gjest Skrevet 20. april 2010 #4 Skrevet 20. april 2010 Vi har en Ford mondeo stasjonsvogn. Super bil med masse plass både i baksetet og i bagasjerommet. God å kjøre er den også Anbefales:)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå