Virgonia Skrevet 16. januar 2010 #2 Skrevet 16. januar 2010 Hei:) Jeg har ei jente på 2 mnd, er det for tidlig til å være med i gruppen?
kirsty*2barnsmamma Skrevet 16. januar 2010 Forfatter #3 Skrevet 16. januar 2010 Aldri for tidlig :-) Velkommen skal du være! Jeg har ei som ble 4 mnd idag. Da stiller jeg meg ved informasjonen kl 12.30 og møter deg. Jeg har mørkt kort hår, grå jakke og en lilla mountain buggy sportsvogn.
anso Skrevet 18. januar 2010 #4 Skrevet 18. januar 2010 Hei. Regner med at vi kommer:-). Anine er litt forkjøla fortsatt, men det er jo noen dager igjen til torsdag.
kirsty*2barnsmamma Skrevet 19. januar 2010 Forfatter #6 Skrevet 19. januar 2010 Håper anine blir frisk igjen anso :-) Kjekt at du kommer Laila. Hedda går på kulturskolen på onsdager så jeg kunne ikke melde meg på oasen treffet. Musikk fra livets begynnelse :-) Tidlig krøkes vet du hehe.
Virgonia Skrevet 19. januar 2010 #7 Skrevet 19. januar 2010 Hei igjen:) Jeg kan dessverre ikke komme på Torsdag, det krasjer med andre planer... Kommer neste gang!!
lenemor82, 08.09.09 Skrevet 20. januar 2010 #8 Skrevet 20. januar 2010 Hei! Vi er i Arendal denne uka vi, så litt lang vei.. Men kommer neste gang Kos dere!
anso Skrevet 20. januar 2010 #9 Skrevet 20. januar 2010 Vi kommer i morgen. Her er ingen forkjøla lenger. Lene,håper dere har et fint i Arendal:-)
Mnn82 Skrevet 21. januar 2010 #10 Skrevet 21. januar 2010 Hei alle sammen! Jeg kan ikke love at jeg kommer i morgen for vi holder på med FLYTTING...TJOHOO! Vi har funnet oss en flott 3roms leilighet i drotningsvik! Skal invitere tl treff der en dag etter vi er kommet litt i orden! Så imorgen skal vi skrive kontrakt men siden vi er i området kan det jo være jeg stikker innom! Hadde vært kjekt for lucas å se litt bebiser...han ser sånn på småfolk fortiden...! Han blir helt oppslukt av barn på sin alder...!og prater i vei...;-) Han er så schøønn! Hvertfall...vi ses om vi ses :-) Marianne og Lucas
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå