Gå til innhold

Hei! Se hit litt:)


Anbefalte innlegg

Skrevet

Har lest et tidligere innlegg her inne om "oppskrifter" på hva man skal gjøre for å få jente/gutt! Men finner det ikke igjen... Hadde vært gøy å lest, og sett om det funket, bare på gøy;)

 

Noen som har lest noe lignende..?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

gutte sæd cellene er kjappe, og er raske til å komme frem.. men dør også raskere.. så om man har sex noen dager før eggløsning (husker ikke hvor mange dager...) vil gutte sæd ceellene komme raskt frem.. ikke finne et egg.. og dø.. mens jente cellene tar seg god tid til å komme frem... og lever lengere..

 

eller noe slikt.. hehe

Skrevet

Men jentene har jo ikke noe med om hvilket kjønn det blir.. det er jo mannen sin sæd som bestemmer det ?

Det har jeg hørt.

 

Er det ikke sånn? =p

Skrevet

♥ Mammatil2♥ har helt rett!

 

,^^2010^^,: som du helt sikkert vet så er sædcellene enten jente- eller gutteceller. Og det er selvsagt sæden hun snakker om.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...