Gå til innhold

Stokke vs Bugaboo..


Anbefalte innlegg

Skrevet

Noen som har noe å si om disse vognene..klarer ikke helt å ta et valg;)

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Jeg har Bugaboo Chameleon og er kjempe fornøyd med den. Vi bor i byen og har lite plass både i bil og i hus, denne vognen var den som passet best til våre behov.

 

Den er også lett å trille, komfortabel for gutten, og far synes den ser kul ut. Og jeg liker å kunne ha gutten vendt mot meg også nå som han sitter i sportsvogn.

 

Vi kjøpte vinterhjul og reisekofferten i tilleg, og har hatt mye bruk for alt.

 

Om det ikke var for at vi reiser mye om den kan ikke tas md helt til gaten, ville det ikke vært noe behov for trille i tillegg. Foreløpig har vi i hvert fall klart oss med bæresele på flytur.

 

Vi vurderte en kort periode Stokke vognen (for å støtte norsk design), men slo den fra oss av to grunner: understellet ble ikke liten nok når det var slått sammen, vi fikk ikke plass til vognen i vår liten bil; dessuten fryktet jeg at de små hjulene ikke ville være særlig praktiske på vestlandsk brostein. Men jeg likte godt tanken på å ha babyen høyere.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...