Anonym bruker Skrevet 10. januar 2010 #1 Skrevet 10. januar 2010 vanskelig forklart, men skulle hatt tak i et tlf nr, (glemte å sjekke bil nr) finnes det da et sted her, jeg kan søke på adressen, og finne biler som står registrert på den adressen, når jeg ikke har navn :S (ps, jeg finner bare navnet, via bilen.hehe)
Anonym bruker Skrevet 10. januar 2010 #2 Skrevet 10. januar 2010 dytter litt..... finnes en slik side??
Anonym bruker Skrevet 10. januar 2010 #3 Skrevet 10. januar 2010 Slikt er i utg.punktet hemmelig, bare politiet har visst denne infoen.
Anonym bruker Skrevet 10. januar 2010 #4 Skrevet 10. januar 2010 Bilregisteret er ikke offetlig. Så finnes nok ingen slik nettside. En ting jeg gjorde en gang var, men da hadde jeg registreringsnummeret, å ringe politiet. De hadde glemt å skru av lysene på bilen så hørte med de om jeg kunne få adresen og da fikk jeg navn og adresse. Svarte det på spm ditt?
Anonym bruker Skrevet 10. januar 2010 #5 Skrevet 10. januar 2010 hmm ok. får prøve å skaffe skilt nr imorra eller no istedenfor da... siden jeg har adressen, men var usikker på navn. får finne skilt nr, og sende sms, så kommer det opp navn
Anonym bruker Skrevet 10. januar 2010 #6 Skrevet 10. januar 2010 Hadde du hatt reg.nr. så kunne du sendt ei melding med "REGNR Bilens nr" til 2282. Når du ikke vet reg.nr. og heller ikke navn så ser jeg for meg at det må være en umulig oppgave, selv for politiet eller veivesenet. Hvis du vet navnet og skal vite adressa så er jo telefonkatalogen/gule sider et alternativ. Er ikke sikker på om jeg skjønner hva du egentlig er ute etter.
Anonym bruker Skrevet 10. januar 2010 #7 Skrevet 10. januar 2010 Ser nå at du har adressen. Da finner du (mest sannsynlig) navnet ved å søke på gulesider.no
Anonym bruker Skrevet 10. januar 2010 #8 Skrevet 10. januar 2010 Regnr (sms) til 2282 - så får du navn på bileier Send navn til 1881 for å få nr. Eneste måten du kan få tak i bileier.
Anonym bruker Skrevet 10. januar 2010 #9 Skrevet 10. januar 2010 takk. ja jeg kan den sms greia men vanskelig når man ikke har bil nr. du anon. lenger oppe. skulle ha NAVN på eier av bil har adressen ja. søkte opp og fant noen, men var ingen av de . hehe. selv om jeg vet denne personen bor der. vanskelig greier
Anonym bruker Skrevet 10. januar 2010 #10 Skrevet 10. januar 2010 Hva med å rett og slett ringe på døra, eller se på navn på postkasser?
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå