Gå til innhold

Er Teutonia Mistral for liten som sovevogn i bhg?


Anbefalte innlegg

Jeg kjøpte en brukt Mistral da vi måtte gå over til sportsdelen i vår Tfk. Hadde ikke lyst til å ha jenta vendt fra meg. Men Mistralen har stått omtrent urørt i kjelleren siden den gang, siden den var så tung å trille i forhold til Tfk'en. Nå lurer jeg på å bruke den som sovevogn når jenta starter i bhg, men den blir kanskje for liten for dette bruket? Noen som har erfaring med den i bhg?

Fortsetter under...

Jeg ville ikke belaget meg på å bruke mistral som sovevogn.. Jeg solgte min mistral pga det ble alt for trangt med pose og dyne når vesla var 14 mnd, og hun var lita. Hun ble liggende med armene opp mot brystet pga det ble for trangt i vogna med pose og dyne (vanlig thermo-pose). Mistralen var flott synes jeg på mange måter, men uansett var den for smal.. Veldig skuffet da jeg hadde store forventninger til den vogna da jeg hadde hørt så mye bra om den.

 

Vi brukte mistral som sovevogn i bhg, slutta å sove når hun var litt over 2år og hadde ikke god plass men nok plass, fordelen for oss var at hun slutta å sove på høsten før vinterposen måtte frem, så må kanskje se det an i forhold til hva som skal være oppi vogna og størrelse på barnet

Annonse

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...