Ruttetutt ヅ Skrevet 25. desember 2009 #1 Skrevet 25. desember 2009 Det står jo at den bør taes om kvelden. Men problemet er at jeg ofte glemmer å ta den pga dette! Noen som vet hvorfor den absolutt skal taes om kvelden? Og om det har noen betydning å ta den samtidig med de andre?
Pikenurk nr 2ღFødt 17.juli:) Skrevet 26. desember 2009 #2 Skrevet 26. desember 2009 Visste ikke det jeg, men jeg som er kvalm hele tiden, så er det for jævlig å ta tyggetablett!!! Utrolig å finne opp noe sånn for gravide. Jeg har sluttet med de. Fortsatt God Jul:-)
blomsterpiken<3 spire i magen Skrevet 26. desember 2009 #3 Skrevet 26. desember 2009 jeg spiser de ikke jeg heller... orker bare ikke... men du kan vel ta alle tabelettene på kvelden så slipper du å glemme den ene???
Musemor med tre søte små Skrevet 26. desember 2009 #4 Skrevet 26. desember 2009 Hva er Lifeline og den hvite tabletten???
Musemor med tre søte små Skrevet 26. desember 2009 #5 Skrevet 26. desember 2009 Så var det, det å spørre før man tenker.... Lifeline er den Gravid vitamin dingsten de reklamerer for på toppen, og som jeg tar........ Tar forresten alle på en gang midt på dagen
Mummy2be´med to tette:p Skrevet 27. desember 2009 #6 Skrevet 27. desember 2009 lite tips: Nå har lifeline laget den hvite tabletten mye mindre og enklere å svelge. i de gamle pakningene er den hvite tabletten helt rund, mens nå er den laget mer som en vanlig tablett. grunnen til dette er at svært mange gravide har store problemer med å tygge denne tabletten. har selv kasta opp pga den.. det er helt greit å svelge den i stedet! Prøv!=) Problemet med å huske å ta tablettene er litt verre.. kanskje du husker dem dersom du har boksen med tablettpakkene stående attmed tannbørsten din? du kan jo bruke boksen som tannkopp=) det har visstnok ikke noe spesielt å si at du tar den om kvelden. det er vitaminer, og de funker uansett på døgnet du putter dem i deg;)
Musemor med tre søte små Skrevet 27. desember 2009 #7 Skrevet 27. desember 2009 Den hvite tabletten består av Kalsium og magnesium. Dersom man tar magnesium på kvelden kan det bidra til bedre og tyngre nattesøvn og hjelpe noe mot trøttheten.
Ruttetutt ヅ Skrevet 28. desember 2009 Forfatter #8 Skrevet 28. desember 2009 Takk for svar, alle sammen. :-)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå