ZigZag er 2 barnsmor! Skrevet 25. desember 2009 #1 Skrevet 25. desember 2009 Hadde en MA i uke 7 i slutten av oktober med utskrapning. På dagen 4 uker etter utskrapningen fikk jeg kjempe blødninger og måtte på Oslo Akutten. Der hadde jeg en negativ graviditetstest. De trodde derfor det var mensen. Fikk pos el-test på dag 12 den 10 desember. Testet så positivt med klar strek 20 desember (4 dager før IKM) I dag 1 dag etter IKM tar jeg en cb digital med ukesindikator som viser 3 +, altså at jeg skal være 5+ nå. Skjønner ikke dette her...Kan dere hjelpe meg?
Klar for nr2 **med spire** Skrevet 25. desember 2009 #2 Skrevet 25. desember 2009 har ikke så mye greie på dette her. men disse testene med ukesindikator, går vell utifra hvor mye hcg du har i kroppen. kanskje du produserer hcg raskt. for det er jo bare to uker siden el. så da burde du jo ikke være lengre en 4 uker på vei? Men jeg vet ikke. Men gravid er du hvertfall:) Gratulere og lykke til med spiren. Håper det går bra denne gangen. Er jo en julegave. å da må d jo gå bra
ZigZag er 2 barnsmor! Skrevet 26. desember 2009 Forfatter #3 Skrevet 26. desember 2009 Skrev feil på når jeg hadde pos el-test for det var ikke den 10 desember, men den 8 desember. Jeg er 4+2 i dag. Er litt redd for tvillinger merker jeg:-) Håper det bare skyldes at jeg produserer hcg raskt, ja! Tusen takk for lykkeønskningen og får svaret ditt. Riktig lykke til selv:-)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå