Lykkelill 84 g03 & j10 Skrevet 18. desember 2009 #1 Skrevet 18. desember 2009 Hvilken er det beste valget? Strimmel Stav eller Clearblue Digital?
-68mamma Skrevet 18. desember 2009 #2 Skrevet 18. desember 2009 Hvis du har mye penger å svi av, så ville jeg valgt CB digital. Men de koster vel omtrent en hundrings for stykket, så hvis du skal bruke 5-10 stk pr måned så blir det jo noen kroner. Strimmel er billigste - tror de koster ca 5 kr stykket. De skal kunne svise eksakt det samme, det er bare eksteriøret som er mer eller mindre fancy (inni stavene og de eksklusive testene finnes det jo også bare en strimmel) Men med CB digital slipper du å tolke streker og sammenligne, da får du det svart på hvitt :-)
Indigo 08-10-13 Skrevet 18. desember 2009 #3 Skrevet 18. desember 2009 Hei. Nå har jeg kun holdt på med eggløsningstester i en syklus, og bare prøvd billigstrimler. Jeg er veldig fornøyd med de. Har stabile sykluser, og kjenner når jeg har el, men el-smertene mine varer i 3-4 dager. Med el-testene fikk jeg bekreftet at jeg har el. Og når iløpet av disse dagene egget slippes. Oppdaget at jeg fikk positiv test et par dager før jeg selv trodde jeg hadde el:) Så for min del holder det med billigstrimler iom at jeg sånn ca vet når el er uansett, samt at jeg kjenner smertene. Hadde jeg vært mer usikker på min egen syklus og når el faktisk er ville jeg nok valgt cb digital et par mnd for å fastslå dette, deretter gått over til billigstrimler. Lykke til!
Puppen og lillemor Skrevet 18. desember 2009 #4 Skrevet 18. desember 2009 jeg har også helt regelmessig sykluser og har egentlig derfor sluttet å bruke el-tester.. men jeg har til nå sverget til cb digital - helt umulig å tolke feil osv.. Kjøpes på nett til ca 200 for en pakke med 7 tester.. holder til en syklus.. http://www.billige-tester.no/eggloesningstest_clearblue_digital-c-4_31.html
Lykkelill 84 g03 & j10 Skrevet 22. desember 2009 Forfatter #5 Skrevet 22. desember 2009 Tuusen takk for svar =) Dere er gode!
Musemor med tre søte små Skrevet 22. desember 2009 #6 Skrevet 22. desember 2009 Jeg prøvde strimlene fra billige-tester.no og babytime.se. De fra billige-tester.no fungerte utmerket, de fra babytime.se gjorde det ikke (heller ikke g-testene deres).
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå