Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Begynte med tynn maisgrøt for et par dager siden til jenten på 4 mnd. Hun driver og smaker på den med tungen, men helt umulig å si om hun svelger noe i det hele tatt.....Hun åpner ikke munnen for skjeen, men som sagt bare stikker tungen ut og sutter på grøten!

 

Erfaringer noen på om dette er vanlig i begynnelsen? Når det evt endrer seg? Lurt å prøve velling fra flaske istedet? :)

 

Lurer egentlg bare på om vi er på riktig vei.......

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Det høres kjent ut:) Men jeg brukte den fra hipp 4 mnd med banan og en ting til i. Den har gått for fullt på begge ungene her i hus. Mais grøten er jo ikke noe god(syntes jeg da) så kan jo hende det går bedre med en med smak.

Bare å prøve litt hver dag.. Minnstemann her var kun litt skeptisk de to første dagene så begynte han plutselig å spise masse å ville ha mer.. Hehe

Men prøv den fra Hipp med smak:)

 

Skrevet

Den skal jeg prøve. Maisgrøten jeg har gitt henne smaker ikke noe godt hvertfall:) Hehe.

 

Takk for svar og krysser fingre for at det blir mindre gris og mer i munn fra dag til dag!

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...