ღLykkelig mღmmღ til to:) Skrevet 12. desember 2009 #1 Skrevet 12. desember 2009 Hva skal dere ha på dere.. har ikke noe fint og praktisk, og ingenting som passer etter fødselen. Anders Nikolai er 15 dager i dag, og mammaklærne er store, og de vanlige klærne mine er små! Vanskelig å bestille klær på nett også. Hvert fall når man ikke vet helt hvilke størrelse man er lenger. SÅ.. hvor shopper dere? noen praktiske råd?
lissiliz❤tassen❤lillesøster Skrevet 13. desember 2009 #2 Skrevet 13. desember 2009 jeg har funnet ut at kjolene med stropper går fint ann å amme i. brukte det i dåpen og skal ha det på julaften. hm har billige amme klær, barnas hus litt dyrere, gikk selv med joggebukser rett etter fødsel, til etterhvert en og en bukse passet-strømpebukse med en tunika ble også brukt. gensere med knapper-glidelås funker bra
Anne:-D Skrevet 14. desember 2009 #3 Skrevet 14. desember 2009 Hvor bor du? Hvis du bor i Osloområdet anbefaler jeg "Svangerskapet" i Kirkeveien og "Den kule mage" på Glassmagasinet. Der har de litt finere ammeklær (og mammaklær)
ღLykkelig mღmmღ til to:) Skrevet 14. desember 2009 Forfatter #4 Skrevet 14. desember 2009 takk for råd:) da skal jeg se etter en kjole med stropper:) Får psyke meg opp til å ta med mini ut i julestria og prøve litt klær:)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå