nifficat Skrevet 11. desember 2009 #1 Skrevet 11. desember 2009 .................lurer jeg på? På grunn av jula, så ser det ut til at forsøket blir utsatt igjen. Jeg lurte derfor på om jeg skulle høre om jeg kan sette inn det siste fryse-egget mitt (hvis det overlever opptining) i stedet. Så sant det ikke kræsjer med jula, da :-) Hvordan går det med deg, Nurket1???? Klem fra Niffi
håpefull *er mamma* Skrevet 11. desember 2009 #2 Skrevet 11. desember 2009 Pratet med Porsgrunn om dette idag. Mener å huske at man starter på det allerede 1. cd. Så ul etter 10 dgr for å se om livmoren begynner å bli klar for innsett..
Stjernoye,mini, engel & micro Skrevet 11. desember 2009 #3 Skrevet 11. desember 2009 jeg begynte på dag 1 også hadde jeg ul 10-12 dager etter og der avtalte vi innsett..somd a var et par dager etter det igjen..jeg hadde ul en fredag og innsett tirsdagen etter(etter eget ønske)
gizmo78♥ har fått baby:-) Skrevet 12. desember 2009 #4 Skrevet 12. desember 2009 Med meg så gikk det 12 dager fra jeg fikk mens og startet med progynova:-) Håper du får tatt fryseforsøket og det er i tillegg mindre belastende for kroppen:-) Lykke til:-)
nifficat Skrevet 13. desember 2009 Forfatter #5 Skrevet 13. desember 2009 Tusen takk for svarene :-) Da venter jeg i spenning for å se om det kanskje kan bli fryseforsøk. Ha en fortsatt fin kveld.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå