Anonym bruker Skrevet 10. desember 2009 #1 Skrevet 10. desember 2009 Noen som bruker maltekstrakt i MME? Hvor mye bruker dere? Gutten min er 3 uker og drikker ca. 80 til 100 pr måltid.
Rampongi Skrevet 10. desember 2009 #2 Skrevet 10. desember 2009 jeg bruker en halv teskje i hver flaske og hun drikker omtrent lik mendge som din. jenta mi er 12 uker og har fått malt i flaska si hele tida. men start gjerne med litt mindre og prøv dere frem. noen unger får vondt i magen om de får for mye malt.
AussieAnette Skrevet 10. desember 2009 #3 Skrevet 10. desember 2009 Vi bruker 1/4 t-skje fordelt ut på 3-4 flasker/måltider.
Lea Laus Skrevet 11. desember 2009 #4 Skrevet 11. desember 2009 Jeg ville forsøkt å bytte merke fremfor å bruke malt. Det er så mye sukker i malten.
Juli-babypåvei Skrevet 11. desember 2009 #5 Skrevet 11. desember 2009 Som et alternativ til malt, som ikke bare inneholder sukker, men også gluten - har vi brukt lactulose med veldig god effekt Han får lactulose dersom det stopper opp, til vanlig bruker vi ingenting. Da han var så liten som din ga jeg i samråd med lege 5ml per dag til magen var i gang igjen =)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå