*laila - førstegangsmamma* Skrevet 7. desember 2009 #1 Skrevet 7. desember 2009 Hei Var på ultralyd på fredag og dessverre så viste det seg at forsteret var dødt (MA). Takker for meg og ønsker dere andre lykke til.
Gjest Skrevet 8. desember 2009 #2 Skrevet 8. desember 2009 Jeg vet akkurat hvordan du har det nå, det samme skjedde med meg også. En MA for ca 14 dgr siden (har bare ikke orket å skrevet her inne og takke for meg før nå).....og det viste seg å være to, tvillinger. Er helt for jævlig, men tenker på at det var bedre at det skjedde nå enn om to-tre måneder, samt at når slikt skjer, så er ikke fostrene levedyktige....desverre. Men trist er det uansett. Så, takker for meg jeg også, ønsker deg lykke til videre-måtte dere prøve igjen (det skal vi), og jeg krysser fingre. Til dere andre - lykke til videre.
lille_vims Skrevet 8. desember 2009 #3 Skrevet 8. desember 2009 Det var leit å høre! Jeg har hatt blødninger og er veldig spent på ultralyden i morgen. Blødningene begynte for ca 14 dager siden, da fikk jeg ultralyd som viste ett hjete som banket. Men siden jeg har fortsatt å blø litt, får jeg en oppfølging.
♥●•٠·˙Kari Skrevet 8. desember 2009 #4 Skrevet 8. desember 2009 Huff jeg vet akkurat hvordan du har det nå. Hvor langt var du kommet *laila - førstegangsmamma*? Masse lykke til fremover.
Vimse + gullene Skrevet 8. desember 2009 #6 Skrevet 8. desember 2009 Det var veldig trist å høre! Ta vare på hverandre!
ingrull Skrevet 8. desember 2009 #7 Skrevet 8. desember 2009 huff ble plutselig veldig trist... nå veit dere at dere klarer å bli gravide da, det er jo en tanke ikke alle har... lykke til videre!
*laila - førstegangsmamma* Skrevet 8. desember 2009 Forfatter #8 Skrevet 8. desember 2009 Takk for trøstende ord. Jeg var på ultralyd når jeg var 11+2, men fosteret hadde nok vært dødt i ca 1-2 uker. I morgen skal jeg på ny ultralyd for å se om alle restene er borte(tok cytotec på søndag), ellers blir det utskraping. Håper det ikke blir det, for jeg har sykehusskrekk og er kjemperedd for narkosen. Ønsker dere alle lykke til Klem fra Laila
miss_knl*babynr3påvei* Skrevet 9. desember 2009 #9 Skrevet 9. desember 2009 såtrist og høre Lykke til videre og en stor klem..
*laila - førstegangsmamma* Skrevet 9. desember 2009 Forfatter #10 Skrevet 9. desember 2009 Takk for det. Var til ultralyd igjen i dag, slapp heldigvis utskraping, hun trodde kroppen skulle klare å ordne opp i resten selv. Lykke til igjen til dere andre. Klem
mamma til twins Skrevet 9. desember 2009 #11 Skrevet 9. desember 2009 Takker også for meg. Var å ultralyd i dag og det viste seg at fosteret ikke er levedyktig. Så jeg skal på sykehuset i morgen og forhåpentligvis får jeg en kirurgisk abort.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå